Contact Me

Nazwa

E-mail

Wiadomość

Credits

© all rights reserved

Hover Setting

slideup

Chcesz, by traktowano Twoje fotografie poważnie? Zacznij selekcjonować zdjęcia!

Jeśli chciałbyś być traktowany jak profesjonalista, którego zdjęcia są na wysokim poziomie to weź sobie do serca tą wskazówkę.
Jeśli prezentujesz swoje prace to wybieraj te najlepsze. Tylko! W śród ludzi, którzy będą mieli okazję zobaczyć twoje zdjęcia na pewno znajdą się tacy, którzy potrafią oddzielić te udane od przeciętnych. Chociażby kiedy robisz je na zlecenie lub podczas dowolnego pokazu.
Jeśli podczas najbliższej wycieczki zrobisz 970 zdjęć to nie organizuj pokazu slajdów z 226 z nich. Jeżeli chciałbyś, aby ludzie docenili Twoje umiejętności to pokaż jedynie 30 tych najlepszych fotografii.  Jeżeli chciałbyś uchodzić za geniusza wybierz  10. Zresztą pomyśl sam: jeśli  zrobiłeś 970 zdjęć, to może 400 z nich w ogóle do czegoś się nadaje. Spośród owych 400 około 80 sobą przedstawia przyzwoity poziom, a z owych 80 da się wybrać 30 bardzo dobrych. Po uważnej selekcji  z kilkudziesięciu bardzo dobrych zdjęć można  wybrać 10 znakomitych.  Zaprezentuj je a zrobisz niesamowite wrażenie. W fotografii o to chodzi, a nie wstawianie do swojej galerii całą serie nijakich zdjęć.