FOTOMODEL: Sesja jesień

października 30, 2012 Mateusz Arbatowski 2 Comments
Tak bardzo chciałem, przeprowadzić jesienną sesję plenerową, lecz podczas zajęć jest już ciemno, więc żaden problem zrobić taką sesje, tylko że w studio!  (podziękowania dla Izy i Klaudii za przygotowanie) ; )
Nie posługiwałem się jakimś wyimaginowanym oświetleniem, wystarczył tylko reflektor i czasami zewnętrzna lampa błyskowa przymocowana do aparatu oraz blenda, która oświetlała drugą stronę twarzy osób fotografowanych. Tym razem darowałem sobie inną lampę błyskową, ponieważ popsułaby ona cały klimat i efekt. Jedna lampa miała dać efekt przyćmionego pokoju, z głębokim kontrastem. 

A królową dzisiejszej sesji jest zdecydowanie Weronika! :)


Wszystkie zdjęcia mają podobne parametry: 

Producent: NIKON CORPORATION
Model: NIKON D3000
Migawka: 1/14 sec
Przesłona: f 4,00
Ogniskowa: 24,00 mm
ISO: 400


fot. M. Arbatowski
fot. M. Arbatowski
fot. M. Arbatowski
fot. M. Arbatowski

Inni zobaczyli też:

2 komentarze:

 1. Wow! Piękne zdjęcia wam wyszły - gratulacje i dla fotografa i dla modelek :) studio też wygląda świetnie. Podwyższenie na którym siedzi Weronika i te liście wszechobecne, super! jedyne co mi się nie podoba to godzina, jak dla mnie za wcześnie;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Całą tą scenografią zajęła się Iza i Klaudia.
   Co do godziny to niestety, ale później GOK jest już nieczynny. Staraliśmy się trafić w taką godzinę, w której będą mogły przyjść osoby po pracy. Zresztą można przychodzić już przed 17:00 ze względu na czasochłonne robienie zdjęć.

   Usuń

Wyraź swoją opinię! Komentarz zostanie opublikowany po akceptacji autora. Zachęcam również do śledzenia bloga!