Hover Setting

slideup

Kilka słów o Nikon COOLPIX L830


Nikon COOLPIX L830 to aparat kompaktowy, który gwarantuje wysoką jakość obrazu, zapewnia nam to matryca o rozdzielczości 16 mln pixeli. Dodatkowym atutem tego modelu jest obiektyw (którego oko zabezpieczone jest zaślepką na sznurku), pozwalający na 34-krotny zoom optycznym i 68-krotnym zoomem cyfrowym! No, robi wrażenie. Posiada stabilizację obrazu, dzięki czemu aż tak nie doświadczamy efektu drgań na zdjęciu.

Bardzo jestem zadowolony dużego, ruchomego, 3-calowego wyświetlacza. Ekran można "wyciągnąć" i poruczać nim w górę i dół. To wygodna opcja, dzięki której można komponować zdjęcia z ciekawej perspektywy.

Dla wygody obsługi w trybie łatwej automatyki aparat samodzielnie dobiera optymalne ustawienia. COOLPIX L830 został wyposażony również w dedykowany przycisk umożliwiający nagrywania filmów Full HD ze stereofonicznym dźwiękiem, korzystając przy tym z zoomu optycznego.

Aparat jest lekki, ciekawie wygląda i dobrze trzyma się w dłoni co zapewnia zamontowana, chropowata guma. Ma bardzo proste i czytelne w obsłudze menu, robi bardzo ładne, nasycone kolorami zdjęcia. Korzystając ze sprzętu jestem zadowolony.