Jestem nowy Nikon D5500

kwietnia 21, 2015 Mateusz Arbatowski 1 Comments

Właśnie dzisiaj dostałem paczkę od Nikona, a w niej zupełna nowość! NIKON D5500, czyli ulepszona wersja lustrzanki z rodziny "D pięćset... " 
Moje pierwsze uczucia po odebraniu przesyłki od (nie uprzejmego zresztą) kuriera "siódemka" to niecierpliwość. Chciałem szybko ją otworzyć i zobaczyć aparat, jednak z pewnym spokojem, żeby go nie uszkodzić. Pierwsze wrażenie było bardzo mylne, ponieważ wydawało mi się, że zaszła pomyłka, gdyż myślałem, że dostałem nieco większy aparat kompaktowy. Jednak po ujrzeniu napisu na korpusie "D5500" wiedziałem już, że się mylę. Sprzęt jest mniejszy od standardowych lustrzanek. Nie będę dzisiaj pisał recenzji, ponieważ muszę przecież zaprzyjaźnić się (albo nie) z nowym wynalazkiem i wykorzystać jego możliwości. Wstawiam jednak kilka zdjęć próbnych z krótkiego spaceru. Nie napiszę też o tym jak te zdjęcia mi się robiło, ani czy jestem z nich zadowolony, bo zrobię to za około dwa tygodnie. Oceńcie na razie sami...Inni zobaczyli też:

1 komentarz:

  1. Anonimowy29/4/15 15:32

    Nie wyglądają aż tak zachęcająco, osobiście byłabym niezadowolona. Aparat dużo zyskuje po bliższym poznaniu, więc możliwe, że kolejne zdjęcia będą zachwycać :)

    OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię! Komentarz zostanie opublikowany po akceptacji autora. Zachęcam również do śledzenia bloga!