Hover Setting

slideup

Fotozeszyt od Saal Digital


Fotoksiażka, fotoobraz, a dziś fotozeszyt od Saal Digital Polska...

Kilka dni temu otrzymałem kurierem fotozeszyt o wymiarach 21 x 30, który wcześniej zaprojektowałem w aplikacji SaalDesign. Cena produktu to 90 zł za 16 stron. Mniejsze formaty są dużo tańsze, nawet przy zwiększonej liczbie stron. Cenowo wygląda to bardzo dobrze, a produkcja i wysyłki są szybkie.

Moje pierwsze wrażenie było bardzo dobre. Po raz kolejny nie zawiodłem się na jakości wykonania produktu. Okładki są przezroczyste, grube i matowe. Zdjęcia są drukowane na papierze premium o gramaturze 200 g/m². Kolory są idealnie odzwierciedlone na zdjęciach, lecz na jednym, nie wiem dlaczego kolor jest przesycony. W aplikacji można zdjęcia rozciągać, tak aby dopasowały się do strony i pomimo niewielkich rozmiarów niektórych fotografii, nie widać gorszej jakości.
Zdjęcia jak i cała zawartość fotozeszytu są zbindowane z stylową, metalową spiralę. Dzięki temu swobodnie można przewracać zdjęcia. Zaskoczył mnie trochę fakt, że na produktach teraz nie ma loga ani kodu kreskowego firmy. Wcześniej taka opcja była dodatkowo płatna.

Podsumowując, fotozeszyt to bardzo fajna, tańsza alternatywa fotoksiążki. Na rynku jest wiele podobnych branżowo firm jak Saal Digital, ale do tej pory lepszej od niej nie poznałem. Wyróżnia się ona jakością swoich produktów oraz profesjonalną obsługą.