Hover Setting

slideup

O MNIE

Moim marzeniem było mieć lustrzankę i robić lepsze zdjęcia. Od 2010 roku to marzenie realizuję. Fotografia jest dla mnie stylem życia - towarzyszy mi każdego dnia. Jest też odskocznią od obowiązków. Na blogu Przepis na zdjęcie znajdziesz moje sesje fotograficzne oraz porady i opisy do zdjęć jak zostały one wykonane. Czasami zdradzam również sztuczki fotograficzne.

Urodziłem się w 1993 roku i od dziecka interesował mnie (wtedy) aparat analogowy, zawsze podbierałem sprzęt rodzicom, pstrykałem zdjęcia, a przez swoją ciekawość zdarzało mi się prześwietlić kliszę.

W 2008 roku dostałem na gwiazdkę swój pierwszy, wymarzony aparat cyfrowy, wtedy wiedziałem, że to jest to co bardzo mnie interesuje. Dwa lata później postanowiłem zakupić pierwszą lustrzankę Nikon. Obecnie fotografuję Canonem. Przez ten czas udało mi się zdobyć kilka miejsc "na podium" w konkursach fotograficznych.

Najczęściej robię zdjęcia portretowe i zdjęcia makro. Staram się pokazywać to czego na co dzień nie dostrzegamy. Fotografię traktuję jak swoją pasję, w której staram się do czegoś dążyć, dzięki niej mogę stać się artystą w swoim świecie i tworzyć coś ciekawego.

Z natury jestem optymistą. Nigdy w nic nie wątpię. Dzięki wierze i marzeniom spełniam się w tym co robię.